Etiketler
iş ilani
Kategori
Hit
Yazar is-imkani.com

Hakkında Detaylar

 

BAŞVURU FORMU


Sıradaki İşler

  • Kazandıran Fikirler Kazandıran Fikirler Neredeyse her yazımızda belirttiğimiz gibi en yeni iş fikirleri arasından tercih yapılırken finansman olanakları, hedef kitlenin ihtiyaçları ve fikrin ne kadar benimsenip benimsenmediği dikkate alınmalıdır
  • Yeni 2020 İş Fikirleri Yeni 2020 İş Fikirleri Yeni iş fikirleri hayatınızı değiştirebilir. Hiçbir yerde bulamayacağınız girişimcilik fikirlerinden ilham alın ve siz de kazanın,Baharatlar ve diğer bitkilerden elde edilen yağlar yemeklerde çok kullanılmaya başlanıldı. Sadece yemeklerde değil, insanlar bu yağları cilt sağlığı gibi şeylerde de kullanmaya başladı. Örneğin badem yağı gibi yağlar saça iyi geldiğinden dolayı çok fazla satılıyor. Bu yağları aktarlar satmaktadır.
  • Kulak Çubuğu Paketleme Kulak Çubuğu Paketleme Çoğu insanın evde, kulak çubuğu ya da kulak temizleme mumu ile yaptığı temizlik işlemi son derece yanlış ve tehlikeli bir işlemdir,Kulakta tıkanma, dolgunluk, tıkanıklık hissi, çınlama, uğultu, işitme şiddetinde azalma ve kulaktan akıntı ya da koku gelmesi gibi semptomların varlığında mutlaka kulak burun boğaz hekimine başvurulmalıdır
  • Sermayesiz İş Fikirleri Sermayesiz İş Fikirleri Hepimiz zaman zaman kendi işimizi kurmak kendi işimizin patronu olmak isteriz. Elbette sadece istemek yetmiyor bunun için kuracağımız işin ölçeğiyle orantılı şekilde sermaye de gerekiyor. Bir çok kişinin iş kurma isteği sermayesi olmadığı için iş kurma hayallerini başlamadan bitirir. İşte sermaye olmadan iş kurmanın kolay yolları
  • Evde Yastık Doldurma Evde Yastık Doldurma Yastık doldurma işinde malzemeler iş veren firma tarafından sizlere gönderilmekte ve haftalık olarak iş verilmektedir, sizler haftalık olarak yapabileceğiniz iş sayısını firmaya iletirseniz firma bu sayı doğrultusunda sizlere malzeme gönderimi yapar.
  • Raptiye Paketleme Raptiye Paketleme Kağıt, karton, kumaş yada benzeri eşyaları birbirine tutturmak için kullanılan, düz ve geniş başlığı olan kısa bir çivi görünümünde, ucu sivri metal parçaya raptiye denir. Sıklıkla okullarda, sınıflarda yada iş yerlerinde kullanılmaktadır.
  • Kurşun kalem paketleme Kurşun kalem paketleme Kurşun kalem işi nedir nasil yapilir ve ne avantajlari vardir,Kurşun kalem okul döneminde en çok kullanılan malzemelerden biridir. Evde kurşun kalem paketleme işi, ek iş olarak yapılabilecek en kolay işlerden biridir.
  • Boncuk Dizme işi Boncuk Dizme işi Günümüzde internet üzerinden kolaylıkla evde yapabileceğiniz ek iş imkânlarına ulaşabilirsiniz. Birçok kişi internet üzerinden bulduğu ek işlerle gelirine katkı yapmaktadır.